Чемпионат Украины среди студентов на естественном рельефе (скорость, трудность, боулдеринг) 2016

г. Южноукраинск, 30.04 - 05.05

Регламент чемпіонату України серед чоловіків та жінок студентів зі скелелазіння (швидкість, трудність, болдеринг, багатоборство) на природному рельєфі ІІІ ранг

Глава I. Мета і завдання

Стаття 1. Змагання проводяться з метою:

- подальшого розвитку і популяризації скелелазіння серед студентської молоді;

- залучення студентів вищих навчальних закладів України до активних занять масовим спортом та участі у змаганнях зі скелелазіння;

- визначення кращих спортсменів-студентів України;

- підготовка збірної команди України для участі у Європейському чемпіонаті зі скелелазіння серед  студентів.

 

Глава II. Умови проведення змагань

Стаття 2. Термін та місце проведення змагань

Чемпіонат України  серед чоловіків та жінок студентів зі скелелазіння (швидкість, трудність, болдеринг, багатоборство) на природному рельєфі ІІІ ранг проводиться 30.04–05.05 2016 на скелях біля м. Южноукраїнськ Миколаївської області.

День приїзду: 30.04.2016 до 16.00.

 

Стаття 3. Керівництво змагань

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснюється Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (далі – Комітет) і Федерацією альпінізму і скелелазіння України (далі – Федерація).     

Відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію (далі - ГСК) яка затверджується Виконкомом Федерації.

 

Стаття 4. Учасники  змагань

Чемпіонат України  серед чоловіків та жінок студентів зі скелелазіння (швидкість, трудність, болдеринг, багатоборство)– змагання особисто-командні. До складу команди входять студенти та аспіранти незалежно від форми навчання (стаціонар, вечірній, заочний), та випускники 2015 року. при наявності студентських квитків і залікових книжок, для аспірантів – посвідчення аспірантів, для випускників диплому, та паспорта.

До участі у змаганнях допускаються по одній збірній  команді студентів та аспірантів громадян України, представників областей України та міста Києва, та по одній збірній команді вузів, за станом здоров'я допущені до змагань за висновками лікувально-фізкультурного диспансеру та за умови обов’язкової наявності страхового медичного полісу на термін проведення змагань.

Склад команди: чоловіки - 4, жінки - 2, тренер-представник -1, суддя -1.

Поіменний склад команди визначається представником під час проходження мандатної комісії змагань. У разі необхідності, представник має право  зробити заміну учасника в команді до закриття зони ізоляції у перший день змагань.

В особистому заліку спортсмени допускаються в необмеженій кількості. Учасники команд повинні мати кваліфікацію не  нижче II спортивного розряду.

Змагання зі скелелазіння проводяться згідно з діючими правилами, проведення змагань що відповідають Міжнародним правилам Міжнародної федерації спортивного скелелазіння (IFSC).

Командні місця серед вузів і серед регіонів, визначаються окремо в швидкості, в трудності і в болдерингу за найменшою сумою місць, набраних командами,  які мають всіх залікових учасників. Потім між  командами, які не мають одного залікового учасника, потім двох та більше учасників. При рівності зайнятих місць, перевагу має та команда у якої більше 1,2, і т.д. місць.

 

Стаття 5. Програма змагань

День

Час

Зміст

30.04.2016

15.00

засідання мандатної комісії

18.30   

збори представників та суддів

1.05.2016

10.00 

урочисте  відкриття змагань

10.30

кваліфікаційні та фінальні змагання з програми лазіння на швидкість серед чоловіків та жінок;

2.05.2016

10.00

 

кваліфікаційні змагання з програми лазіння на трудність серед чоловіків та жінок  перша і друга траси;

3.05.2016

10.00

 

фінальні  змагання в лазінні на трудність серед  чоловіків та жінок;

4.05.2016

10.00

 

кваліфікаційні змагання з болдерингу серед чоловіків та жінок;

5.05.2016

10.00

фінальні  змагання з болдерингу серед  чоловіків та жінок;

15.00

нагородження переможців і призерів, закриття  змагань.

 

Стаття 6. Нагородження

Учасники, які посіли І-III місця серед чоловіків та жінок, в кожному виді нагороджуються дипломами і медалями Федерації.

Команди, які посіли I-III місця, серед вузів і регіонів в кожному виді нагороджуються дипломами Комітету.

 

Стаття 7 . Фінансові умови

Нагородження переможців і призерів змагань, оплата обслуговуючого персоналу, друкування афіш, розміщення реклами тощо - за рахунок Федерації, зацікавлених установ, організацій і спонсорів.

Комітет несе витрати на нагородження дипломами команд – переможців.          Витрати на відрядження учасників змагань,  тренерів і представників команд (проїзд в обох напрямках, добові у дорозі, проживання, харчування) – за рахунок власних коштів, організацій, що відряджають та інших позабюджетних коштів.

 

Стаття 8. Місця проведення змагань

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів ”:

  • підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;
  • контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки при проведенні змагань здійснює робоча комісія відповідної облдержадміністрації;
  • власник спортивної споруди не менше, ніж за 4 години до початку змагань зобов'язаний подати до робочої комісії акт про її готовність до проведення змагань;
  • невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством України.

 

Стаття 9. Медичне забезпечення змагань

Відповідно до “Положення про медичне забезпечення спортивних заходів”, що затверджене наказом Міністерства охорони здоров’я України  від 27.10.2008 № 614, медичне забезпечення спортивно-масових заходів здійснюється Українським центром спортивної медицини, обласними і міськими диспансерами, центрами незалежно від їх відомчої належності, відділеннями спортивної медицини лікувально-профілактичних закладів загальної мережі.

До медичного забезпечення змагань залучаються  кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря обов’язкова на змаганнях усіх рангів.

Лікар входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Усі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників,  суддів, організаторів змагань.

Лікар представляє в оргкомітет чи суддівську колегію план медичного забезпечення змагань, а також звіт після їх закінчення.

 

Стаття 10. Заявкова документація

Попередні іменні заявки на участь у змаганнях подаються обов’язково до ГСК не пізніше, ніж за 5 днів до початку змагань на електронну адресу Федерації: info@ukrclimbing.com.ua , та Комітету: fantazir@ukr.net.

Іменні заявки на участь у змаганнях (два примірники оригінали), завірені диспансером, страховий поліс, паспорт, ідентифікаційний код, студентський квиток та залікова книжка, посвідчення аспіранта подаються безпосередньо до мандатної комісії. До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений строк свою участь у змаганнях, при цьому склад команди в іменній заявці має не більше ніж на десять відсотків відрізнятися від складу команди у попередній іменній заявці.

 

         Телефон для довідок:

ГСК           Сухарева Любовь Миколаївна      050-278-22-34 моб.,

Комітет      Захарчук Іван Романович              044-486-49-61 тел./факс.

 

Команда або спортсмени, які не подали вищевказані документи вчасно,

до змагань не допускаються.

 

 

        Регламент є офіційним  викликом для участі в змаганнях!

« К списку событий


Введите ваш e-mail чтобы быть в курсе наших новостей и обновлений

minion subscribe
Ноябрь 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
      

Знаете ли вы?

Самое скоростное восхождение на Эверест - 8 часов 10 минут от базового лагеря возле ледника Кхумбу (24 мая 2004 года)

Ищем место для нового скалодрома!

Если у вас есть актуальное предложение, где можно открыть новый скалодром FormAT, обращайтесь к нам по телефону или пишите нам на почту.
Будем очень благодарны за сотрудничество!

Связаться с нами!

г. Харьков, просп. Гагарина, 20-А

Остановка метро «проспект Гагарина»,
торговый центр «На Гагарина»

Смотреть на карте
Top Top